מערכות סינון מים לתעשייה

Pure Water Group מציעה פיתרון מודולרי לאלקטרודיוניזציה ואלקטרודיאליזה

מערכות סינון מים לתעשייה מהמותג המוביל טכנולוגית בתחום טיהור/טיפול במים, עכשיו ניתן לרכוש גם בישראל!

אקווה-אנליטיק היא הספקית הראשית של ציוד מהמותג Pure Water Group (הולנד) בישראל. החברה מציעה פתרונות משולבים ומודרניים לאלקטרודיוניזציה, פשוטים ככל הניתן בהתקנה והפעלה.
 

קרא עוד

מערכת טיפול במים לתעשייה

סדר עדיפויות בבחירת מערכת לטיפול במים למעבדה

קריטריונים לבחירת מערכת טיפול במים לתעשייה \ מעבדה.

מים אולטרה טהורים (Ultra Pure Water) – מוצר ייחודי שניתן לקבל רק על ידי שימוש בשיטות וכלים מודרניים. מערכות טיהור מים מקצועיות למעבדות מייצרות נוזל מטוהר מבחינה כימית ללא מזהמים \ תערובות, המשמש לבדיקות מדויקות כממיס במעבדה, בייצור מעגלים מודפסים PSB, בגידול גבישים (קריסטלים) ובעבודות נוספות.
 

קרא עוד

מערכת אוסמוזה הפוכה

אקווה-אנליטיק מציגים מערכת טיהור מים חדשה

מערכת אוסמוזה הפוכה ודיוניזציה חשמלית לטיהור וטיפול במים למעבדות ותעשייה, בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום!

חברת אקווה-אנליטיק לראשונה הציגה את מערכת Ultra Clear TP TWF בתערוכה Pharmthech & Ingredients ברוסיה בשנת 2018.

זהו הפיתרון הכי אחרון בתחום טיהור מים בתנאי מעבדה מהחברת הגרמנית EVOQUA מאלו שכבר קיימים בשוק והמאפשרים להשיג מים בדרגת הטיהור הגבהה ביותר. מערכת טיפול במים וטיהור מים המספקת את דרישות המעבדות באיכות ומחיר הציוד. בעזרתה ניתן לקבל מים אולטרה טהורים ASTM סוג 1, SLCI ו ISO 3696 סוג 1.
 

קרא עוד

מערכת טיהור מים אוסמוזה הפוכה

מערכות אוסמוזה הפוכה למעבדות Evoqua Protegra מהיבואן הראשי ברוסיה וישראל אקווה-אנליטיק

מים אולטרה טהורים בכמויות גדולות נחוצים לשימוש במעבדות להכנת דגימות, טיהור כלי מעבדה ומשטחים, באוטוקלאבים ובמערכות לחות. מי ברז קשים לא מתאימים לביצוע פעולות אלו בגלל תכולת מלחים ומזהמים ביולוגיים.

חלק מהמעבדות משתמשות במערכות טיהור מים מעבדתיות המבוססות על שיטת זיקוק מים. שיטה זו היא מיושנת, צורכת הרבה חשמל, יקרה ופחות איכותית מאשר אוסמוזה הפוכה לטיהור המים, וטיהור מים על ידי אולטרה פילטרציה. יש גם סיבות נוספות למה כדאי להחליף את מזקקי המים במערכות טיהור מים מודרניות למעבדות ומחקר:

קרא עוד

טיהור מים למעבדות

בזכות חברת אקווה-אנליטיק, מערכות טיהור מים, סינון ואולטרה פילטרציה Evoqua ניתן לרכוש עכשיו גם בישראל!

חברת אקווה-אנליטיק מודיעה על תחילת אספקת הציוד של חברת טיפול במים למעבדות Evoqua בשטח ישראל וטורקיה. על תנאים של מפיץ בלעדי, אנו מספקים ללקוחותינו מערכות טיהור מים מקצועיות למעבדות מודולים ותאי אלקטרודיוניזציה ואלקטרודיאליזה, וכמו כן, מספקים שירות איכותי, הדרכה ותמיכה טכנית.

קרא עוד