מערכות טיהור מים מעבדתיות / תעשייתיות

מערכות טיפול במים למעבדות - Evoqua

מערכות טיפול במים Evoqua - ייצור מים אולטרה טהורים למעבדות ותעשייה!

מערכות טיפול במים לתעשייה מעבדות EVOQUA

מערכות טיפול במים ואולטרה פילטרציה - סרטון קצר על טיהור מים למעבדות

חברת אקווה-אנליטיק - ייבואן מוסמך וראשי של מכשור ומערכות טיפול במים Evoqua (גרמניה) באירופה, אוקראינה, קזחסטן, בלארוס, טורקיה וגם בישראל.

מדוע Evoqua היא היצרן של פתרונות עיבוד וטיהור מים הטובים בעולם?

מערכות טיפול במים למעבדות - Evoqua, עומדות בסטנדרטים הכי גבוהים בטיהור וייצור מים למעבדה לשימוש בביו-פרמצבטיקה ומעבדות מחקר.

פתרונותיה של Evoqua משמשים לטיהור של למעלה מ-70% מתוך כלל מי השופכין העירוניים בארה"ב ובכך מספקים את צורכיהם של 255 מיליוני בני אדם. חברת Evoqua משתפת פעולה עם 20 החברות הגדולות של אירופה וארה"ב מהענף של ייצור מוצרי מזון ומשקאות ובכך מספקת מים הטהורים ביותר לייצור תוצרת באיכות הגבוהה ביותר. 20 חברות אנרגיה הגדולות של צפון אמריקה הן פרטנרים של חברת Evoqua.

חברות לייצור תרופות זקוקות למים מטוהרים במיוחד באיכות יוצאת מן הכלל וזהו עצם הסיבה שלמעלה מ-85% חברות אלו מפקידות את מלאכת ייצורה בידי חברת Evoqua.
18 מתוך 20 חברות הנפט הגדולות של ארה"ב מזמינות אצל חברת Evoqua פיתוח פתרונות לעיבוד וטיהור מים. 90% של מפעלי כימיקלים הגדולים ביותר משתמשים בשירותיה של חברת Evoqua.

האם אתם זקוקים לשירות?

בזכות רשת השירות הענפה ביותר ברחבי העולם המכסה את 85% מכלל אוכלוסייה, לכל טכנאי של Evoqua לוקח מקסימום שעתיים להגיע ליעדו. בסך הכל כ-90% מכלל החברות הבינלאומיות המופיעות ברשימת Fortune 500 סומכות על חברת Evoqua בפיתוח פתרונות עיבוד וטיהור מים למפעליהם. בכ-60% מכלל ספינות של ציים אזרחיים נעשה שימוש בטכנולוגית CAPAC של חברת Evoqua המיועדת להגנת ספינות. הציוד של Evoqua המיוצר תחת המותג J-Press JWI מותקן בלמעלה מ-60,000 מפעלים ב-70 מדינות ומדי שנה הוא מעבד כמעט 55 מילארד ליטר של מי שופכין.

חברת Evoqua היא המובילה בתחום מיחזור וטיהור של מי שופכין עד כדי מי שתייה והיא גם הספק העיקרי של הציוד והשירותים לצורכי דאודורציה (ניטרול ריחות) של מערכות טיהור מי שופכין בשביל חברות עירוניות בארה"ב. חברת Evoqua מוכרת כמובילה בתחום של ייצור מסנני האולטרה עם ממברנה המיועדים למערכות הכנת מי שופכין לשימוש במכשור נייד. בתחום זה המותג שלנו Memcor הוא הפיתוח הראשון אשר הגיע לשוק.

עם הנאה מאיכות