מערכות סינון מים לתעשייה

Pure Water Group מציעה פיתרון מודולרי לאלקטרודיוניזציה ואלקטרודיאליזה

מערכות סינון מים לתעשייה ומפעלים - Pure Water Group

מערכות סינון מים לתעשייה מהמותג המוביל טכנולוגית בתחום טיהור/טיפול במים, עכשיו ניתן לרכוש גם בישראל!

אקווה-אנליטיק היא הספקית הראשית של ציוד מהמותג Pure Water Group (הולנד) בישראל. החברה מציעה פתרונות משולבים ומודרניים לאלקטרודיוניזציה, פשוטים ככל הניתן בהתקנה והפעלה.

ניתן לעיין בציוד טיהור המים מחברת Pure Water Group® באתר הרשמי שלהם: https://purewatergroup.com/

ההבדל העיקרי בין CEDI ו EDI של Ionpure® Evoqua® במערכות שרפים מחליפי יונים מסורתיים הוא שהם מתחדשים ללא הפסקה על ידי יוני H+ ו OH-, אשר נוצרים במהלך ניתוק חשמלי של מולקולות מים. שרפים להחלפת יונים במתקנים קלאסיים דורשים התחדשות כימית, הגוזלת זמן ומשאבים.

ניתן להתקין את המודולים שלנו בכל מערכת אוסמוזה הפוכה קיימת בה אתם משתמשים. החברה אינה צריכה לקנות מתקן אוסמוזה הפוכה חדש - הודות לערכת plug-and-play, המודולים של EDI Pure Water Group® (Ionpure®) יהיו אוניברסליים לחיבור לכל מצב.

בעיצוב הציוד נעשה שימוש בחלקים ומרכיבי בקרה באיכות גבוהה, אוטומציה ואדריכלות הנדסית. Pure Water Group® יצרה פיתרון יותר אופטימלי, חסכוני ואינטואיטיבי להבנה שיצרנים אחרים טרם הצליחו להגיע אליו. כל הציוד לטיהור וטיפול במים של EDI נבדק מראש בהתאם לתקני FAT במצב רטוב.

מדוע הצליחה Pure Water Group® להגיע לתוצאות כאלו ובכך להציע מוצרים מושלמים בתחום האלקטרודיוניזציה? צוות מקצוענים, ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתכנון ובנייה של מערכות אדי בכל רחבי העולם, השלמה תמידית של גרסאות ודגמים קודמים אפשרו לחברה להתקדם כל כך רחוק.

מערכות טיהור מים למעבדת EDI כיום:

- מספקות עד 99.9% הסרת מלחים;
- מפחיתות את רמת חלקיקי היוניים הבודדים\הנפרדים לרמה של חלקיקים למיליארד / טריליון;
- מייצרות מים אולטרה טהורים עם התנגדות ספציפית של 10 עד 18 MOm*cm (הציוד לטיפול במים בעל יכולת להתמודד עם כל נפח תעשייתי).

המאפיין הייחודי החשוב ביותר של הציוד מורכב דווקא מסירקולציה והחזרת מים / אדים, החשובים בתעשיות עם צריכה גבוהה של מים אולטרה-טהורים, למשל, אשר מייצרים אנרגיה חשמלית או מוליכים למחצה.

למרות העובדה כי התרכיז ממודולי EDI מכיל פי 20-5 פעמים יותר מזהמים מאשר מי ההזנה שנלקחו מהמקור הראשוני, עדיין חשוב להחזירו למעגל הטיפול המקדים באוסמוזה הפוכה לשימוש חוזר. מעגל המיחזור מגביר את היעילות של צריכת מים, כך שצריכת האנרגיה הכוללת מופחתת למינימום.

כדי לדון בפרטים ולקבל את כל הפירוט הטכני הנדרש, אנא, פנו למהנדס הראשי שלנו באנגלית או ברוסית.

הבחירה במערכת לטיפול במים וטיהור מים נעשית על בסיס סוג ומאפייני מקור המים, נפח הצריכה החד פעמי המרבי במפעל / במעבדה, תקן המים הנדרש ומידת הניטור של איכות התפוקה. מערכות לטיפול במים אווקה (Evoqua) עומדות בתקנים הבינלאומיים הגבוהים ביותר לאיכות המוצר המטוהר.

בכדי לתת לכם כמה שיותר מידע על התכונות המייחדות את הציוד, אנו מוכנים לספק את כל המסמכים הטכניים ולתת ייעוץ אישי מהמנהל. בהתקנת המערכות, חשוב להנחות את אנשי הצוות אודות תפעול המכשיר האוטומטי.

בשביל לרכוש מערכות סינון מים לתעשייה מהמותג המוביל בענף המים, עברו לעמוד יצירת הקשר באתר שלנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *