מערכת אוסמוזה הפוכה

אקווה-אנליטיק מציגים מערכת טיהור מים חדשה

חדש! מערכות טיפול במים למעבדות - Ultra Clear TP TWF

מערכת אוסמוזה הפוכה ודיוניזציה חשמלית לטיהור וטיפול במים למעבדות ותעשייה, בשימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר בתחום!

חברת אקווה-אנליטיק לראשונה הציגה את מערכת Ultra Clear TP TWF בתערוכה Pharmthech & Ingredients ברוסיה בשנת 2018.

זהו הפיתרון הכי אחרון בתחום טיהור מים בתנאי מעבדה מהחברת הגרמנית EVOQUA מאלו שכבר קיימים בשוק והמאפשרים להשיג מים בדרגת הטיהור הגבהה ביותר. מערכת טיפול במים וטיהור מים המספקת את דרישות המעבדות באיכות ומחיר הציוד. בעזרתה ניתן לקבל מים אולטרה טהורים ASTM סוג 1, SLCI ו ISO 3696 סוג 1.

בעזרת המערכת, מתבצע טיהור המים על ידי אולטרה פילטרציה ושימוש בטכנולוגית אלקטרודיאליזה. במסך גדול ואינפורמטיבי 7 אינץ (הכי גדול בקו הדגמים לשנת 2019) מוצג כל המידע הדרוש ומדדים נוספים לאחר כל שלב – מוליכות חשמלית, רמת פחמן אורגנית כללית, התנגדות, וערכי טמפרטורה.

מומחה המשתמש במערכת מדי יום יכול לפקח באופן עצמאי על יעילות העבודה של כל מודול ולהחליט על החלפת חלקים. ניתן להחליף מודולים בזה אחר זה מבלי להחליף את הבלוק הראשי ומבלי להזמין טכנאי. מערכות דומות מיצרנים אחרים המיוצגות בחבר העמים וברוסיה, כן דורשות תמיכה טכנית מקצועית.

באביב 2019, בתערוכה ה -17 הבינלאומית אנליטיקה אקספו שהתקיימה במוסקבה, גם כן הוצגו מערכות טיהור המים המתוארות – Evoqua Ultra Clear TP TWF.

ניתן לרכוש מערכת אוסמוזה הפוכה ודיוניזציה חשמלית מודרנית במחיר הרווחי ביותר, ישירות מהחברה שלנו! כל שעליכם לעשות, זה להתקשר אלינו או למלא את הטופס בעמוד פרטי הקשר באתרינו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *