מערכות טיהור מים לתעשיה

בקש מהקבלנים שלך מערכת אלקטרודיוניזציה ואלקטרודיאליזה רציפה באמצעות מודולי CEDI EDI IONPURE או NEXED.

למה לבחור במערכות טיהור מים לתעשיה של Pure Water Group ו Evoqua?

מערכות טיהור מים לתעשיה IONPURE® EVOQUA הינן פיתרון חדשני לצרכים תעשייתיים המכסים צרכי חברה קטנים וגדולים כאחד. המערכת עושה שימוש בטכנולוגיות יעילות של תאים ומודוליםCEDI / EDI המבטיחים בנוסף גם תחזוקה חסכונית.

למים מטוהרים וללא מלחים יש ביקוש רב אצל ממגוון רחב של משתמשים מהתעשיות השונות. עם מספר רב של תהליכים טכנולוגיים, יש צורך בטיהור מים עם ציוד מיוחד והדרישות אליהם הולכות וגוברות באופן קבוע.

הלקוח צריך לרשום בדרישות הטכניות שלו את הקריטריונים לאיכות המים שלהם הוא זקוק וגם את הביצועים שצריכה לספק מערכת טיהור המים לתעשייה כדי שתהיה מסוגלת לבצע את כל התהליכים הנדרשים. עבור הקבלן, קריטריון המפתח בבחירה - עלות המערכת והתקנתה. למעשה, בחירת הציוד אינה כה פשוטה - חשוב להבין כמה תעלה תחזוקת המערכת וכיצד היא מיוצרת באופן כללי: האם יש צורך במוצרים מתכלים, האם צריך לצפות ל זמן השבתת הציוד וכל התהליכים הטכנולוגיים ובכך לספק תחלופה בזמן ההשבתה.

מספר גדול של חברות, נכנסות למכרז או לתחרות ומציעות מערכות טיהור מים תעשייתיות העונות על הדרישות הטכניות של הלקוח. אכן, מחיר הפתרונות הללו (ניתן לייצרם בטכנולוגיות שונות) עשוי להיות נמוך יותר מאשר המתחרים. זה מספק ניצחון עבורם במכרז, אך עלול לגרום לבעיות ועלויות נוספות עבור הלקוח בעתיד. כעת נתאר מדוע.

שיטות אלקטרוכימיות לטיהור מים על ידי אלקטרודיוניזציה ונוכחותו של מודול דיוניזציה, הם התנאים העיקריים והחובה במערכת טיפול במים לתעשייה. הם עשויים להיות שונים. טכנולוגיה קונבנציונלית הפועלת על שרפים להחלפת יונים תחייב תמיד להמשיך לרכוש כימיקלים להתחדשות השרפים. למעשה, זה אינו קבוע ובלתי נמנע בטיפול במים, כאשר משתמשים בתאים של מערכת IONPURE EVOQUA, אין בכך צורך.

עלות התקנת מערכת שמשתמשת בשרפים להחלפת יונים היא אטרקטיבית יותר וההשקעה הראשונית של הלקוח תהיה נעימה יותר מאשר ברכישת מערכת אלקטרודיוניזציה רציפה, אך בעתיד, הוא יתקל בבעיות משמעותיות. התקציב לחידוש השרפים, יכביד על המשתמש בצורה משמעותית וכלכלית. העלות הכוללת למשך כל זמן השימוש במתקן כזה, לעומת עלות מתקן אלקטרודידיזציה רציפה, תהיה גבוהה בהרבה.

הבעיה היא לא רק בעלויות הכספיות – הפסקת העבודה של המודול ברגע ששרף חילופי היונים בו מוצא עד מלואו, מפחיתה את יעילות המערכת ועוצרת את תהליך הייצור. כדי למנוע זאת, עליכם להכפיל את המודולים. זה לא רק מגדיל את העלויות, אלא גם גורם למערכת להיות יותר מסובכת - מופיעים צינורות נוספים, שסתומים והתקנים אחרים, כמו גם ציוד נוסף שיגרום להכל לעבוד באופן אוטומטי ויסדיר את כל זה. התוצאה - מערכת מגושמת, פגיעה שדורשת תחזוקה מתמדת וצוותים המיומנים לכך במעבדה/מפעל.

חברות הנדסת מים העוסקות בהתקנת ציוד הטיהור, אינן מצביעות על חלופות אפשריות לקונה ואף מוכיחות את התהליכים שלהן כחובה, מאחר ובעתיד, לאחר חתימת ההסכם על שירות ותמיכת המערכות, הם יוכלו להשיג הכנסה טובה על נתינת שירותיהם.

מודול IONPURE ושיטות התפלת המים, מספקות אלטרנטיבה נהדרת ל מערכות טיהור מים לתעשיה ישנות מדור קודם. מתקני טיהור אלה מחדשים את השרפים בכוחות עצמם ובכך מבטיחים המשכיות בתהליך הייצור ללא הפסקתו ומבטל את החסרונות הבאים:

  • ציוד גיבוי נוסף או השבתת תהליך הייצור;
  • עלות תחזוקה וחלפים גבוהה.

במהלך כל השימוש במערכת טיהור המים לתעשייה, המשתמש ירגיש את כל היתרונות הכלכליים. אורך החיים הממוצע של מודולי האלקטרודיוניזציה של IONPURE EDI הוא 7-10 שנים.

לרכישת IONPURE או NEXED EVOQUA בישראל, צרו קשר עם המפיץ המורשה של Pure Water Group – אקווה אנליטיק בע"מ (AQUAANALYTIC).

עם הנאה מהאיכות!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *