מערכות טיפול מים Evoqua

מערכות טיפול במים וסינון להפקת מים אולטרה טהורים לרוקחות ותעשייה

מערכות טיפול במים ULTRA CLEAR TP היא סדרת הדגל של חברת EVOQUA המיועדת להכנת מים מסוג I ומתאפיינת בשבעה שלבי טיהור. מערכת טיהור מים לצורכי מעבדה Ultra Clear TP TWF היא הפתרון הטוב ביותר למשתמשים שזקוקים למים מסוג I הישר מברז צנרת תוך שימוש באבחון המשוכלל ביותר של כל שלבי הטיהור. כדאי לדעת כי המתקן מאפשר הפקה ואחסון של מים מסוג II שזהו יתרון חשוב למעבדות מודרניות בהן קיים צורך בגישה מתמדת למים מטוהרים לרבות לצורכי ביצוע בדיקות שגרתיות.

איכות המים מסוג I מובטחת בזכות רה-סירקולציה (סחרור) בלתי פוסקת בתוך המעגל עם טיהור מתמיד כדי שהמשתמש בכל רגע יוכל לקבל מים טהורים למהדרין בכמות נדרשת. המיכל למים מסוג II מצויד בפנס האולטרה סגול, בלוכד СО2 ובמסנן אוויר סטרילי. פנס האולטרה סגול מחמצן שאריות של חומרים אורגניים, ואילו לוכד СО2 והמסנן הסטרילי מונעים היווצרות ביופילם (קרום ביולוגי) דרך האוויר.

Ultra Clear TP TWF EDI היא גרסה בה נעשה שימוש בתא של דה-יוניזציה חשמלית IONPURE במקום שרפים לחילוף יונים רגילים. ייחודו של פתרון זה הוא בשמיר על איכות מים קבועה בזכות התחדשות בלתי פוסקת של התא ללא צורך בהחלפה במשך 7 שנים לפחות.

עם הנאה מאיכות

מערכות טיפול במים - איכות המים למעבדה ועמידה בתקנים

איכות המים מסוג I עולה על דרישות התקנים לרבות: ASTM לסוג CLSI ,I ו- ISO 3696 לסוג I על פי תוצאות הבדיקה של רשת המעבדות האמריקאית הבלתי תלויהMICROMED LABORATORIES המים הם גם אפירוגניים לחלוטין ללא כל תכולה של דאוקסיריבונוקלאז, ריבונוקלאז ואנדוטוקסינים הניתנים לגילוי.

מערכת Ultra Clear TP דומה לדגם יותר מתקדם Ultra Clear TP TWF, בה נעשה שימוש באותן הטכנולוגיות של אבחון וטיהור, היא מעט יותר זולה כי מתחברת לרשת המכילה פרמיאט. המתקן מכין מים טהורים במיוחד ממים שהוכנו מראש באמצעות זיקוק, דה-יוניזציה או טיהור באוסמוזה הפוכה.

נוחות ובקרת איכות בכל המערכות מתאפשרות בזכות מסך מגע בן 7 אינץ' שהוא אחד האינפורמטיביים ואחד הגדולים בקרב מערכות דומות. בתום של כל שלב הטיהור המסך מציג פרמטרים של איכות. מצבי עבודה רבים הניתנים להגדרה אשר מקלים על העבודה עד כדי אוטומציה כמעט מלאה יביאו למשתמש הנאה אמיתית מהתפעול. המסך עשוי מזכוכית, חסין נגד כימיקליים ורגיש למגע דרך כפפות.

מערכות טיפול במים למעבדות - הזמנות

אקווה-אנליטיק - ציוד למעבדות מחקר ומערכות טיפול במים לשימושי מעבדה. התקשרו כבר עכשיו :  972-3-374-15-70+