מערכות טיהור מים ואוסמוזה הפוכה לייצר מים מטוהרים ומי הזנה למעבדות

מערכות טיהור מים אוסמוזה הפוכה Ultra Clear RO למעבדות המשלבות בתוכן טכנולוגיות חדשניות תוך שמירה על יעילות כלכלית מרבית. המתקנים מייצרים מים מסוג II באמצעות הולכתם דרך מסנן מקדמי, אוסמוזה הפוכה ושרפים לחילוף יונים. מתקני טיהור המים צפיפים וארגונומיים, לא תופסים הרבה מקום במעבדה.

מערכות טיהור מים מומלצות לטיפול במים למעבדה

המודל Ultra Clear TP TWF EDI מצויד בתא של דה-יוניזציה חשמלית IONPURE במקום שרפים לחילוף יונים רגילים. ייחודו של פתרון זה הוא בשמירה על איכות מים קבועה בזכות התחדשות בלתי פוסקת של התא ללא צורך בהחלפה במשך 7 שנים לפחות. לאיכות מים אלו ישנם הפרמטרים הבאים:

  • מוליכות: < 0.06 µS/cm
  • התנגדות: > 5 (טיפוסי 15-10)
  • פחמן אורגני כללי: < 30 חלקיקים למיליארד

עם הנאה מאיכות

מערכות טיהור מים להפקת מים טהורים \ אולטרה

החברה שלנו מוכרת ציוד למעבדות ומתקני טיהור מים חדשניים מהחברה המובילה בשוק - Evoqua (איכות גרמנית). נמאס לכם ממתקני טיהור המים המשעממים שתופסים את כל המקום במעבדה וששיבוש בהן, דורש הזמנת מומחה מיוחד?! אז לא אצלינו!

אחרי מחקר מעמיק של החברות הכי חזקות בענף הנדסת המים, הצלחנו להביא במיוחד ובבלעדיות בשביל הלקוחות שלנו - מערכות הפקת מים מודרניות, קומפקטיות, קלות להזזה, בעלות מראה מודרני, מסך מגע, ניתנות לתפעול ותיקון קל והכי חשוב - לא דורשות הזמנת מומחה חיצוני!

בעזרת מדריך תפעול מיוחד שהכנו בשבילכם, אנשי המעבדה שלכם יוכלו בקלות, לתפעל, לתחזק ולתקן את מערכות טיהור המים - Evoqua.

בשביל לראות איזה עוד מערכות טיפול במים ניתן לרכוש באתר שלנו, ניתן לעבור לעמוד הקטלוג ולבחור אחת מארבעת הקטגוריות שהכי מתאימות למים שאתם רוצים להפיק ולצורכי המעבדה שלכם.

עם הנאה מאיכות