יש ביקוש גבוהה למים מטוהרים בכמויות שונות כדי לבצע מגוון רחב של עבודות במסגרת פעילות מעבדה, ברפואה ובתעשייה. מערכות טיהור מים מקו הגדמים Protegra CS RO מאפשרות הפקה של מים טהורים בשיטה ידידותית לסביבה, באמצעות אוסמוזה הפוכה תוך דה-יוניזציה חשמלית של מי הזנה.

הגרסה Protegra CS RO EDI היא מערכת דומה אשר מצוידת במודול של דה-יוניזציה חשמלית IONPURE. דגם זה מכין מים באיכות העולה על דרישות התקנים הרלוונטיים CLSI, ASTM ו-ISO 3696 לגבי מים מסוג II.

עם הנאה מאיכות

מים שטוהרו בשיטת אוסמוזה הפוכה משמשים במעבדות לצורך שטיפה והדחה של כלים, בתור מי הזנה לאוטוקלבים, בתאי אקלים ובמערכות בהן נעשה שימוש במים ברמת טיהור הגבוהה ביותר, במערכות מיקרו-אקלים וליחוח מרחבים, במערכות שטיפת רצפות על מנת למנוע הסתיידות וכו'.

מערכת Protegra היא הפתרון הטוב ביותר למשתמשים שזקוקים להפקה של כמות גדולה של מים מסוג II ממי ברז במהלך היממה. שימוש נרחב נעשה בה במיקרוביולוגיה, בייצור של מוליכים למחצה, בתחנות כוח, בבדיקות קליניות למיניהן ובכימיה כללית. בזכות צורתה דמוית ארון היא תשתלב יפה במרחב של מעבדה מכל מגמה של התמחות ותספק לכם מים זכים כבדולח.