מערכות אוסמוזה הפוכה לתעשייה

יש ביקוש גבוהה ל מערכות אוסמוזה הפוכה ומים מטוהרים בכמויות שונות כדי לבצע מגוון רחב של עבודות במסגרת פעילות מעבדה, ברפואה ובתעשייה. מערכות טיהור מים מקו הגדמים Protegra CS RO מאפשרות הפקה של מים טהורים בשיטה ידידותית לסביבה, באמצעות אוסמוזה הפוכה תוך דה-יוניזציה חשמלית של מי הזנה.

טיהור מים בשיטת אוסמוזה הפוכה, מערכות דיוניזציה וטיפול במים למעבדות

הגרסה Protegra CS RO EDI היא מערכת אוסמוזה הפוכה דומה, אשר מצוידת במודול של דה-יוניזציה חשמלית IONPURE. דגם זה מכין מים באיכות העולה על דרישות התקנים הרלוונטיים CLSI, ASTM ו-ISO 3696 לגבי מים מסוג II.

עם הנאה מאיכות

מים שטוהרו בעזרת מתקני אוסמוזה הפוכה משמשים במעבדות לצורך שטיפה והדחה של כלים, בתור מי הזנה לאוטוקלבים, בתאי אקלים ובמערכות בהן נעשה שימוש במים ברמת טיהור הגבוהה ביותר, במערכות מיקרו-אקלים וליחוח מרחבים, במערכות שטיפת רצפות על מנת למנוע הסתיידות וכו'.

מערכות אוסמוזה הפוכה לטיהור והפקת מים לשימושי מעבדה

מערכת Protegra היא הפתרון הטוב ביותר למשתמשים שזקוקים להפקה של כמות גדולה של מים מסוג II ממי ברז במהלך היממה. שימוש נרחב נעשה בה במיקרוביולוגיה, בייצור של מוליכים למחצה, בתחנות כוח, בבדיקות קליניות למיניהן ובכימיה כללית. בזכות צורתה דמוית ארון היא תשתלב יפה במרחב של מעבדה מכל מגמה של התמחות ותספק לכם מים זכים כבדולח.

רוצים להזמין מערכת אולטרה פילטרציה שתתאים בדיוק לדרישות המעבדה שלכם? אז הגעתם למקום הנכון! החברה אקווה-אנליטיק בע"מ, מתמחה בציוד למעבדות ובמערכות טיפול במים הכי חדשניות בענף הנדסת המים! אז למה לחכות, בחרו מטהר מים, מלאו את השדות בעמוד יצירת הקשר ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם במהרה, עם כל הפרטים והעזרה הנחוצה לכם, כדי להתחיל שדרג את המעבדה שלכם!