מערכות מים למעבדה

סינון ואולטרה פילטרציה של מים למעבדות - מערכות טיהור מים

אקווה-אנליטיק - מערכות טיהור מים למעבדות , טיפול במים וייצור מים למעבדה ברמות טיהור 1, 2 ו3. ייבואן רשמי של ציוד ומערכות מים אולטרה טהורים למעבדות, מהחברה המובילה בתחום טכנולוגיות הנדסת מים  - Evoqua (גרמניה).

מערכות טיהור מים למעבדות, תעשייה, מיקרוביולוגיה, פרמצבטיקה וכימיה:

כל המערכות מוכנות לתפעול ומלוות בהוראות הפעלה בשפתך ובאנגלית. חיבור המערכות אינו מצריך הזמנת נציג שירות.

מערכות טיהור מים למעבדות:

מערכות מים למעבדה

אקווה-אנליטיק בע"מ, שואפת לבנות מבחר איכותי של הצעות ללקוחותיה ובוחרת לשתף פעולה רק עם יצרנים בינלואמיים המהימנים ביותר. המוטו שלנו הוא "הנאה מאיכות" והוא נר לרגלנו בכל מה שאנו עושים! זוהי איכות הטכנולוגיות, איכות שירותי ההנדסה שלנו ותמיד איכות הניהול.

המטרה אותה קבעה ההנהלה של חברתנו היתה כדלקמן: לסקור את שוק היצרנים של מערכות סינון וטיהור המים אשר מייצרות מים עם פרמטרים העולים על דרישות התקנים САР ,ISO 3696 ,CLSI ,ASTM הרלוונטיים למים מהסוגים III, II ,I. לבחור מתוכם את אלו אשר משתמשים בטכנולוגיות הסינון החדישות ביותר משלהם. לבחור יצרן עם כושר בקרה פנימית המתקדמת ביותר של כל תהליכי הסינון תוך תצוגתם על המסך. לברר מי מביניהם עושה שימוש בחומרים ורכיבים האיכותיים ביותר ובמערכת של מי מהם יש מרחב פנימי מספיק מרווח כדי לאפשר גישה נוחה לתחזוקה. נוכחות בשוק העולמי של מטהרי המים במשך למעלה מ-30 שנה ומותג אשר בצדק נהנה מאמון של הלקוחות. וכמובן מהימנות ואספקה מהירה של חומרים מתכלים וחלקי חילוף בכל מקום בעולם.

בתנאי שיש עמידה בכל הדרישות המפורטות מעלה הקריטריון הראשון במעלה הוא העלות! עלות של המערכת עצמה, של החומרים המתכלים ומחיר עלות של המוצר המוגמר דהיינו מים מטוהרים למהדרין.

אולי כבר ניחשתם כי בסופו של דבר רשימת היצרנים העונים לדרישות אלו הצטמצמה לחברת Evoqua.

אנו שמחים להכיר למומחים שלכם את הדגמים העיקריים של מטהרי המים למעבדות אותם אתם יכולים לראות למטה.

לעיונכם מוצגות מערכות בסיסיות. באפשרותכם ליצור קשר עם מומחה שלנו, לשאול את כל מה שמעניין אתכם מבחינה טכנית ולהסביר מהי משימתכם הטכנית. עד מהרה תקבלו תשובה המשביעה את רצונכם ומידע אודות עלותה של ערכת מערכת טיהור מים למעבדה.

בחרו כבר עכשיו מערכת מים לטיהור וטיפול במי מעבדה, שתתאים לרמת הטיהור לה אתם זקוקים.

עם הנאה מאיכות!