מערכת טיהור מים לתעשייה

מערכת טיהור מים לתעשייה Pure Water Group

AQUAANALYTIC מספקת מערכות טיהור מים תעשייתיות מהמותג Pure Water Group למספר מדינות גדולות במזרח אירופה ורוסיה. זהו יצרן המפתח של מערכות טיהור מים בעולם עבור חברות גדולות עם צריכת מים רצינית. אקווה-אנליטיק היא כיום המפיצה הרשמית שלה, בעלת סמכות רחבה בשטחים רבים. מערכות טיפול במים וטיהור מים Pure Water Group מתאימות לתעשיית המזון, התרופות, טיפול במים להזרקה, מיקרו-אלקטרוניקה ואנרגיה.

מערכות טיהור מים תעשייתיות - Pure Water Group

האתר הראשי של Pure Water Group:

https://purewatergroup.com

פס הייצור של החברה ממוקם בעיר ספרונדל בהולנד. זוהי מומחית עולמית בתחום טיהור המים מזה 20 שנה, היוצרת ציוד לטיפול במים וטיהור מים בשימוש בטכנולוגיות וחומר הגלם הכי מתקדמים. ביצירת המכונות משתמשים בארכיטקטורה ובעיצוב הטוב ביותר, אשר ביחד עם הטכנולוגיה המתקדמת, מבדילים את החברה משאר המתחרים בשוק.

Pure Water Group ביצעה מאות משימות התקנת ציוד לטיפול במים במהלך השנים. על ידי השותפים היא בולטת כאחת הטובות במגוון רחב של מגזרים בתעשייה. החברה אפילו לוקחת ומתחייבת לפרויקטים מורכבים להתקנת מערכות לטיהור מים באזורים שקשה לגשת אליהם. אחד המדדים לאמון במותג נהיה התקנת מערכת הכנת וטיפול במים בכור ההיתוך הגרעיני ITER. זהו אחד מהסממנים להכרה באמינות Pure Water Group על ידי החברות המובילות בעולם.

מידע נוסף על פרויקט ITER:

https://purewatergroup.com/pure-water-group-purifies-water-for-nuclear-fusion/

תחום חשוב בו מעורבות מערכות האוסמוזה ההפוכה של Pure Water Group - יצירת מים להזרקה לייצור תרופות. מים מסוג זה הם בעלי הדרישות הגבוהות ביותר ומתקני החברה שלנו, עומדים בתקנים מחמירים אלו ובעלי יכולת לספק אותם.

השותפה הראשית של החברה - Ionpure Evoqua. פיור ווטר גרופ יכולה למקם את הלוגו שלה על המודולים ותאי האלקטרודיוניזציה שלה. כמו כן, היא גם מייצרת בלוקים של מערכות אלקטרודיאליזה עבור ציוד חדש וקיים בכל תפקיד ייצור.

לפני אספקת הציוד, הצוות שלנו מזהה את הצרכים והיעדים הייחודיים של הלקוח ומתכנן את מערכת טיהור המים עם אוסמוזה הפוכה, מודולי\תאי אלקטרודיוניזציה Ionpure Evoqua או מערכות התפלת המים של Nexed Evoqua בהתאם. בכל שלב החל מהתכנון ועד ייצור ותחזוקה, אנו משתדלים לספק בצורה המירבית את רצונות הלקוח.

 

עם הנאה מהאיכות