טיהור מים למעבדות

בזכות חברת אקווה-אנליטיק, מערכות טיהור מים, סינון ואולטרה פילטרציה Evoqua ניתן לרכוש עכשיו גם בישראל!

טיהור מים למעבדות / תעשייה - מערכות טיהור מים Evoqua!

חברת אקווה-אנליטיק מודיעה על תחילת אספקת הציוד של חברת טיפול במים למעבדות Evoqua בשטח ישראל וטורקיה. על תנאים של מפיץ בלעדי, אנו מספקים ללקוחותינו מערכות טיהור מים מקצועיות למעבדות מודולים ותאי אלקטרודיוניזציה ואלקטרודיאליזה, וכמו כן, מספקים שירות איכותי, הדרכה ותמיכה טכנית.

לטיהור מי ברז, מערכות טיפול במים משתמשות ב 7 טכנולוגיות הכוללות סינון מים ראשוני, מערכת אוסמוזה הפוכה, ריכוך מים, אלקטרודיוניזציה וספיחה. מערכות אולטרה סינון, שמטרתן להסיר ריבונוקלאז, דאוקסיריבונוקלאז ואנדוטוקסינים. בזכות חמצון, מסתלקים שאריות של מזהמים אורגניים וכתוצאה, מערכות הסינון מפיקות מים אולטרה טהורים מהסוג הראשון, השני או השלישי, תלוי במטלה המוקצבת ובצורכי המעבדה שלכם.

לנוחיות המשתמשים מישראל, פיתחנו אתר בשתי שפות המספק מידע מלא על מגוון הדגמים של מערכות סינון המים Evoqua ומערכות טיהור אוסמוזה הפוכה למעבדות דמויות ארון Protegra.

https://aquaanalytic.co.il

בשביל לרכוש מערכת טיהור וסינון מים בישראל, הגישו בקשה באתר החברה. תהליך הרכישה מסודר בצורה פשוטה כמו בשביל הלקוחות מרוסיה. אחרי הגשת הבקשה, ייצור איתכם קשר נציג ויספק מידע על המוצר, השירות והמחיר.

 

מערכות טיהור מים למעבדות  - Evoqua לחץ למעבר לקטלוג מטהרי המים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *