מערכת טיהור מים אוסמוזה הפוכה

מערכות אוסמוזה הפוכה למעבדות Evoqua Protegra מהיבואן הראשי ברוסיה וישראל אקווה-אנליטיק

מערכות טיהור מים אוסמוזה הפוכה למעבדות ותעשייה - Protegra

מים אולטרה טהורים בכמויות גדולות נחוצים לשימוש במעבדות להכנת דגימות, טיהור כלי מעבדה ומשטחים, באוטוקלאבים ובמערכות לחות. מי ברז קשים לא מתאימים לביצוע פעולות אלו בגלל תכולת מלחים ומזהמים ביולוגיים.

חלק מהמעבדות משתמשות במערכות טיהור מים מעבדתיות המבוססות על שיטת זיקוק מים. שיטה זו היא מיושנת, צורכת הרבה חשמל, יקרה ופחות איכותית מאשר אוסמוזה הפוכה לטיהור המים, וטיהור מים על ידי אולטרה פילטרציה. יש גם סיבות נוספות למה כדאי להחליף את מזקקי המים במערכות טיהור מים מודרניות למעבדות ומחקר:

* כיבוי המכשיר בזמן שירות טכני וניקוי החלקים המזוהמים של המזקקים
* הצורך בחלל נוסף שיכול להכיל מיכל למים המטוהרים
* מהירות הכנת מים איטית

מערכות טיהור מים מודרניות למעבדות

חברת אקווה-אנליטיק מציעה ציוד גרמני Evoqua לטיהור מים למעבדות. אנחנו היבואן הראשי של הציוד עם התוצאות הכי גבוהות בתחום טיפול במים למעבדות ומציעים לכם להחליף את מזקקי המים הנוכחים עם תפוקה של 1-2 ליטר לדקה במכשור חדיש המאפשר להכין מים מסוג 1 , 2 ו3 תלוי בצורכי המעבדה.

מי הברז עוברים שבעה שלבי טיהור, כולל מערכת אוסמוזה הפוכה. בזכות מתקן אלקטרודיוניזציה מ IONPURE, היצרן מצליח להשיג את האיכות הבלתי ניתנת להשגה עבור היצרנים האחרים.

מים אולטרה נקיים Type I ממוחזרים ברציפות במעגל הפנימי של המערכת ומוכנים לספק מים מטוהרים כל דקה. לבקשת הלקוח, ניתן לצייד את המערכות במיכלי אחסון, מלכודות CO2, מנורות אולטרה סגול, אשר יאפשרו לאגור מים מסוג II ו- III סטריליים במשך זמן רב.

מידע נוסף, ניתן לקבל בקטגורית מערכות טיהור המים:

/מערכות-טיהור-מים-2/https://aquaanalytic.co.il

להזמין את הציוד בישראל, ניתן דרך הטופס:

https://aquaanalytic.co.il/contact-2

מערכות אוסמוזה הפוכה למעבדות Protegra:

אם למעבדה יש כמה בניינים או בבנין נמצאות כמה מעבדות למגמות השונות, להכין בשבילם מים II ו III Type בכמויות בלתי מוגבלות, ניתן בעזרת מערכות מים Protegra מ Evoqua מים אלו יכולים לשמש לניקוי חדרים טיהור כלים, מילוי מכשירי אדים, אוטוקלבים.

מערכת טיהור מים עם אוסמוזה הפוכה נותנת מ 200 עד 3000 ליטר לשעה. צוות המעבדה יוכל תמיד לקבל אותם בנקודות הדגימה\גישה המותאמות לכך.

Protegra מסוג ארון יכולה להיות מצוידת בדיוניזטור חשמלי IONPURE, הפועל עד 10 שנים מבלי להחליף שרפים להחלפת יונים. כיום ציוד IONPURE משתמש בטכנולוגיות פטנט חדשניות לצורך אלקטרודיוניזציה, טיהור וריכוך מים.

מידע נוסף על טיפול במים תעשייתיים ניתן למצוא באתר:

aquaanalytic.co.il/about-2

להזמין Protegra למעבדה בישראל ניתן ע"י מילוי הטופס:

https://aquaanalytic.co.il/contact-2

חדש! מערכות טיהור מים ניתן לרכוש עכשיו גם באקווה-אנליטיק טורקיה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *