מערכות טיפול במים לתעשייה

עצה מ- AQUAANALYTIC – תמיד תבקשו מהספק מכתב אישור עיסוק והפצה ותבדקו את אמיתו

מערכות טיפול במים לתעשייה - איך להשמר מנוכלים?

מערכות טיפול במים לתעשייה / מעבדות ומפעלים, עולות לא מעט ולצערינו, יש הרבה נוכלים שקוראים לעצמם "ספקים מורשים" כשהאמת היא ההפך. אז איך אפשר להמנע מליפול בפח ולשלם על כך ביוקר?

אם חברה באתרי האינטרנט שלה קוראת לעצמה נציג רשמי, מפיץ בלעדי או סוחר מוסמך של המותג Evoqua, אין זה אומר שזו האמת. תמיד תבקשו מכתב אישור עיסוק ואת כל האישורים הרשיונות והתעודות המעידות על כך.

סוחרים של מערכות אוסמוזה הפוכה לתעשייה ומעבדות ברשת ,עשויים להיות נציגים לא רשמיים של המותגים שהם מציגים, אך עשויים לטעון את ההפך באתרי האינטרנט שלהם, על מנת להשיג חוזי עבודה בכל דרך שהיא. כיוצא בזאת, הלקוח המוטעה, עלול לסבול מאי נוחות ואובדן כספי רב. לחברות כאלו, אין מסמכים היכולים לאמת את הייצוג הרשמי של המותג.

מחברות כאלו, הלקוח אינו יכול לקבל מידע אמין, את ההדרכה הטכנית הנחוצה לתפעול המכשירים בהתאם לתקני המפעל ותמיכה טכנית אחראית ואיכותית. כתוצאה מכך, הקונה מוותר על המותג האיכותי ובוחר באחר למרות, שהוא עשוי להיות בהרבה פחות טוב מהראשון באיכות הטכנולוגיות והמקצועיות של המומחים בשירות הטכני.

מערכות לטיפול וטיהור מים מעבדתיות ותעשייתיות שנרכשו מיבואנים לא חוקיים, עשויות להתאים להזמנה לפי השם והמספר בקטלוג, אולם הקונה עדיין נמצא בסיכון, מאחר והוא יכול לקבל:

  • ציוד משומש או משוך מהתצוגה;
  • ציוד עם פגמים נסתרים, כגון מחסניות שפג תוקפן;
  • ציוד שהופרו תנאי ההובלה או האחסון שלו;
  • ציוד עם רכיבים חסרים.

כמו כן, הלקוח בעת רכישת ציוד, לדוגמא, מערכות לטיפול במים IONPURE NEXED EVOQUA עשוי להיתקל בעיכוב בקבלת השירות ואף לעתים קרובות, אי מילוי ההתחייבויות הכתובות באחריות המוצר. היצרן המקורי, מעת לעת עשוי להוציא עדכוני תוכנה ולספק אותה בחינם. עדכון כזה, עשוי להיות תנאי החרכי בקבלת תמיכה טכנית רשמית, בעתיד. לקוח שרכש מערכות טיהור מים למעבדות ותעשייה מספקים לא רשמיים, לא יכול להנות מפריבילגיות אלו.

החברה AQUAANALYTIC היא הנציגה הרשמית בישראל של המותג IONPURE NEXED EVOQUA ו- Pure Water Group. אנו משתדלים לשמור על תדמית המותג ללא דופי ולספק את כל צורכי הלקוח. אנו ממליצים לכם, תמיד לבקש מהספק שאיתו בחרתם לעבוד, מכתב רישוי עיסוק ותעודות הסמכה, בעת רכישת הציוד. יצירת שותפות עם נציג רשמי, תחסוך מכם את חוסר האחריות של המומחים הטכניים שאינם מוסמכים ע"י היצרן בתפעול המערכות ובעיות בציוד בעתיד. המנהלים / הסוכנים שלנו, תמיד ישמחו לייעץ לכם עם מי אתם יכולים ליצור קשר בביטחון בשטח שלכם, על מנת לרכוש את הציוד המקורי.

עם הנאה מהאיכות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *