מערכת טיפול במים לתעשייה

סדר עדיפויות בבחירת מערכת לטיפול במים למעבדה

קריטריונים לבחירת מערכת טיפול במים לתעשייה \ מעבדה.

מים אולטרה טהורים (Ultra Pure Water) – מוצר ייחודי שניתן לקבל רק על ידי שימוש בשיטות וכלים מודרניים. מערכות טיהור מים מקצועיות למעבדות מייצרות נוזל מטוהר מבחינה כימית ללא מזהמים \ תערובות, המשמש לבדיקות מדויקות כממיס במעבדה, בייצור מעגלים מודפסים PSB, בגידול גבישים (קריסטלים) ובעבודות נוספות.

מערכת טיפול במים לתעשייה ומעבדות Aquaanalytic

לבחור מערכת טיפול במים ניתן בקישור הבא:

https://aquaanalytic.co.il/ מערכות-טיהור-מים -2 /

ייצורים חיים הסתגלו לאיכות המים הטבעיים, אך גם אם הם עומדים בתקנים לשימוש במזון בצבע, שקיפות ובטעם, הם אינם מתאימים לשימוש בתנאים טכניים ומעבדתיים כממיס. זה חל על כל המים הטבעיים – מי הרים, מי מעיינות, מים קרחוניים, מי גשם. מים טהורים במיוחד מתקבלים רק באמצעים מלאכותיים ולא ניתנים לייצור ע"י הטבע. אפילו נוזלים .מזוקקים, לא תמיד עומדים בדרישות המחמירות לביצוע משימות אנליטיות.

דקויות בבחירת ציוד לטיפול במים

זלזול בבחירת מערכות לטיהור מים מובילה לבחירת פיתרון בעלות נמוכה שאינו פותר את משימות הקונה במלואן. איכות מערכת טיפול במים לתעשייה / למעבדה תלויה בטכנולוגיות המיושמות וטכנולוגיות טובות, עולות בהתאם. אם אתם רוצים לקבל איכות יציבה, חיי שירות ארוכים, אפשרות לאבחון עצמי, שליטה בכל שלבי סינון המים, בחרו אך ורק מערכות מודרניות. בנוסף, המחיר האטרקטיבי לכאורה של סוגים מסוימים של ציוד טיהור המים, לא יראה אטרקטיבי כל כך כאשר תדרשו בעתיד לבזבז יותר על החלפת מכולות או הזמנת שירות מקצועי.

בעזרת מערכות סינון מים למעבדות בעלות נמוכה, לא ניתן להפיק מוצר סופי באיכות הנדרשת, מכיוון שאין להם שלבי טיהור חשובים נוספים (שלישוניים) לאחר הטיהור הראשוני. לפני שבוחרים ציוד, אנו ממליצים ללמוד את תרשים הסינון ואת רצף שלבי היישום שלו. שימו לב לכמות נקודות בקרת האיכות המובנות בכל שלב עם אינדיקציה. עליהן להיות ממוקמות בנוחות ולהיות בעלות ממשק אינטואיטיבי.

על מה עוד יש לשים לב בבחירת מערכת טיפול במים לתעשייה :

- חוזק מתווה המסגרת;
- סימון על הכבלים והחיבורים;
- אמינות חיבור כל רכיבי המערכת;
- גישה נוחה לרכיבים חשובים ואפשרות לשירות עצמי.

המערכות צריכות להיות מצוידות בתוכנה שתנהלת בצורה יעילה את כל תהליכי המערכת. מערכות טיפול במים לתעשייה איכותיות, אוטומטיות ככל האפשר ואינן דורשות מעורבות ושליטה מתמדת מצד המפעיל.

אילו הזדמנויות מציע הציוד המודרני מהחברה אווקוה (Evoqua):

-  סינון מים רצוף ומקביל;
- שטיפת מודולים;
- אינדיקצית איכות המים על סמך הנתונים שנרשמו במעגלי הזרימה; контурах;
- בקרת תהליכים באמצעות חיישני טמפרטורה מובנים, מדי זרימה, חיישני מוליכות בתאי האספקה וכו'.

הבחירה במערכת חיטוי מים ומערכת טיהור מים, נעשית על בסיס סוג ומאפייני מקור המים, נפח הצריכה המרבי החד פעמי במפעל / במעבדה, רמת ההסמכה הנדרשת ומידת הניטור של איכות התפוקה. מערכות לטיפול במים אווקה (Evoqua) עומדות בתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר לאיכות המים המטוהרים.

בכדי ליידע אתכם ככל הניתן על יתרונות ותכונות הציוד, אנו מוכנים לספק את כל המסמכים הטכניים והמדריכים הדרושים וכמו כן, לתת ייעוץ אישי למנהל הטכני \ נציג השירות. בזמן תפעול המערכת, חשוב להדריך את אנשי הצוות על עבודת המכשיר האוטומטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *